Takie tam .....

Forum o wszystkim i o niczym - tak na pogaduchy z Przyjaciółmi


#1 2009-06-15 16:59:58

volvoman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 9
Punktów :   

przegląd zerowy VW Golf III Variant

aloha!
zapytanie do Golfix i Aragonit2:
kiedy wybieramy/wybieracie się do Kuby na przegląd zerowy?
Mogę tam podlecieć w miarę w dowolnym momencie, bo mam blisko z pracy tylko muszę wiedzieć co i jak, żeby się z nim umówić.
No i dajcie znać jak idzie nauka jazdy Siudolotem

Offline

 

#2 2009-06-15 23:52:33

golfix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-13
Posty: 2
Punktów :   

Re: przegląd zerowy VW Golf III Variant

Witaj!
Jutro do Ciebie zadzwonię w sprawie przeglądu. Jak na razie mam straszny młyn  w pracy bo jest początek sesji itp., itd. Nasza wiśniowa strzała sprawuje się dzielnie. Jest tylko kilka niewielkich problemów które zauważyłem. Prawe światło drogowe świeci w kosmos nie zaś na drogę, opada wskaźnik poziomu paliwa, czasami słychać głuche łubudu podczas zmiany biegów oraz dość ciężko wchodzi jedynka (ale i to nie zawsze, bo niekiedy jest OK). I to by było na tyle.
Pozdro
golfix

Offline

 

#3 2009-06-16 09:05:08

volvoman

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-12
Posty: 9
Punktów :   

Re: przegląd zerowy VW Golf III Variant

ok, czekam na telefon. Co do problemów:
światła ustawia się na SKP
wskaźnik też widziałem,  to coś na styku wskażników - pewnie wtyczka się przesunęła
łubudu w skrzyni i ciężkie wchodzenie jedynki - sprzęgło trzeba wciskać do końca, niezależnie od tego czy bieg da się zmienić wcześniej czy nie Jak się umówimy to jeszcze się przejedziemy i sprawdzimy, zwróciłbym na to uwagę gdyby tak było w Poznaniu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszekonomiczny.pun.pl www.se-forum.pun.pl www.grascooby.pun.pl www.aplikancinotarialni.pun.pl www.magicwolves.pun.pl